• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Після мільярдних збитків УЗ відзвітувала про мільйонні прибутки: вперше за рік

У квітні держкомпанія "Укрзалізниця" отримала прибуток у розмірі 35 мілйонів гривень. Такий позитивний фінансовий результат є першим за останні 12 місяців

Потяг "Укрзалізниці"
Потяг "Укрзалізниці" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу компанії.

За словами Юрика, такого результату вдалося досягти "завдяки впровадженню оперативного антикризового плану". При цьому, за словами тимчасового очільника компанії, це відбулося "без підняття вантажних тарифів чи зменшення податкового тягаря на компанію".

«Фіксуємо перший місяць прибутковості за останні 12 місяців. На жаль, кризові явища у світовій та українській економіці, що почались в березні минулого року, пандемія коронавірусу та скорочення обсягів перевезень тривалий час стримували розвиток "Укрзалізниці", проте ми зламали цю негативну тенденцію», — сказав Юрик

Він також додав, що "незважаючи на важкий минулий 2020 рік, "Укрзалізниця" залишилась одним із найбільших і найсумлінніших платників податків за підсумками 2020-го року й перерахувала до бюджетів усіх рівнів та фондів понад 25 млрд грн".

«Наша компанія й надалі докладатиме всіх зусиль для максимізації дохідних надходжень, розвитку вантажного бізнесу, росту привабливості й сервісу пасажирських перевезень, підвищуючи пріоритизацію й ефективність видатків», — заявив Юрик.

Нагадаємо, колишній голова "Укрзалізниці" Володимир Жмак у жовтні 2020 року прогнозував, що компанія закінчить минулий рік зі збитками на рівні 12-14 мільярдів гривень.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua