• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Пост голови наглядової ради Ощадбанку: НБУ програв суд екс-директор офісу ЄБРР

Реклама на dsnews.ua
Колишній глава представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер виграв суд у НБУ в рамках спору про наглядовій раді Ощадбанку, який він раніше очолював

Про це повідомили в Окружному адмінсуді Києва, передає "ДС" з посиланням на UBR.

Суд 18 лютого визнав протиправним і скасував рішення Комітету з питань нагляду і регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Нацбанку про відмову в погодженні Аджунера, нині голови наглядової ради "Укрзалізниці", на посаду предсадеталя наглядової ради Ощадбанку.

"У ході дослідження обставин справи суд з'ясував, що НБУ вийшов за межі своїх повноважень не тільки в процедурі проведення погодження позивача на посаду, але і під час самої перевірки на відповідність кваліфікаційним вимогам, оцінюючи не кваліфікаційні вимоги, а виконання посадових обов'язків голови наглядової ради АТ "Ощадбанк", - підкреслили в суді.

Нагадаємо, в середині серпня минулого року в Нацбанку прийняли рішення відмовити Аджунеру з 20-річним досвідом роботи в системі ЄБРР в праві зайняти посаду голови наглядової ради Ощадбанку. Разом з ним регулятора не влаштували такі претенденти, як Олексій Грінченко, Олексій Резніков, Дмитро Власов і Даніель Білак.

    Реклама на dsnews.ua