• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Потенційні інвестори ще можуть приєднатися до аукціону із приватизації "Електронмашу", – голова ФДМУ

11 листопада завершується прийом заявок на участь у приватизації ДП "Електронмаш", аукціон щодо якого відбудеться 12 листопада. Стартова ціна підприємства складає 66,7 млн грн, а ринкову вартість визначать торги

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенніченко під час поїздки на ДП "Електронмаш".

"Стартова ціна — 66,7 млн грн. Це балансова вартість активів, що є нормою під час так званої "малої приватизації". Ринкову вартість ми дізнаємося після завершення торгів вже післязавтра. Заявки на участь в аукціоні з приватизації "Електронмашу" приймаються до вечора 11 листопада. Тобто потенційні інвестори ще можуть долучитись до торгі", — заявив Сенніченко.

Як повідомив голова ФДМ, аукціон з "Електронмашу" буде проведений в режимі онлайн і відбудеться 12 листопада. При цьому він переконаний, що приватний бізнес краще управлятиме заводом, ніж держава.

"Коли Україна переходила до ринкової економіки, держава, на жаль, не зуміла вправно розпорядитися "Електронмашем". Якби тоді, в 90-х роках, підприємству знайшли ефективного приватного власника, ми б сьогодні мали виробника конкурентної високотехнологічної продукції. З 2017 року "Електронмаш" почали активно рейдерити, бо дехто хотів задарма привласнити його майно. Альтернатива такому цинічному "віджиму" — це цивілізована прозора приватизація", – наголосив Сенніченко.

Він також зазначив, що сенс приватизації полягає в тому, щоб перетворювати непродуктивні підприємства на продуктивні.

"А це нові робочі місця, податки до бюджету, розвиток території, впровадження нових технологій та багато іншого. Завдання держави – створювати умови (від справедливого оподаткування до чесних судів), а не керувати бізнесами", — сказав глава Фонду держмайна.

    Реклама на dsnews.ua