• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Повені на заході України: Кабмін виділив ще понад 175 млн на ліквідацію наслідків

Реклама на dsnews.ua

Уряд виділив кошти Державному агентству водних ресурсів для ліквідації наслідків червневої повені у західних регіонах України

Відповідне рішення Кабмін прийняв на засіданні 30 вересня 2020 року, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

"Уряд виділив додаткові кошти з резервного фонду державного бюджету у сумі 175 млн 268 тис. гривень Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України для Державного агентства водних ресурсів України з метою продовження аварійно-відновлювальних робіт на водогосподарських об’єктах, пошкоджених внаслідок надзвичайної ситуації, яка сталася у червні 2020 року на територіях Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на сьогодні загальна сума коштів з резервного фонду державного бюджету, що виділена постраждалим областям, уже складає 1 млрд 377 млн 475 тис. гривень.

Як повідомляла "ДС", у червні 2020 року через інтенсивні опади у ряді областей західної України підтопило 285 населених пунктів. Також було зруйновано 64 мосту, пошкоджені дороги. В Івано-Франківській області через негоду загинули три людини.

Кабмін виділив з Держрезерву 672 млн грн на боротьбу з повенями. За попередніми оцінками Мінінфраструктури, паводки завдали 234 млн грн збитків.

Також Великобританія мала надати допомогу у розмірі 100 тисяч фунтів постраждалим від масштабних повеней в західних областях України.

    Реклама на dsnews.ua