• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Прем'єр запевнив, що план надходжень до держбюджету від приватизації буде виконаний

Фонд держмайна обіцяє виконати план надходжень до бюджету в розмірі 12 млрд грн від приватизації у цьому році

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це премʼєр-міністр Денис Шмигаль сказав на пресконференції, відповідаючи на питання, скільки обʼєктів уже продали до середини вересня в рамках приватизації і скільки коштів залучили, інформує "ДС".

"У нас цього року почалась Велика приватизація. Готується до продажу ряд обʼєктів. Ми очікували продаж 12 обʼєктів цього року", — заявив Шмигаль.

За його словами, "з обʼєктивних причин" 6 ТЕЦ передані від Фонду держмайна в управління "Нафтогазу" для того, "щоб підготуватись і спокійно пройти опалювальний сезон".

"Коли робота і питання заборгованостей на цих підприємствах будуть налагоджені, відповідно, приватизація буде продовжена, але це вже буде не цього року", — додав глава уряду.

6 ТЕЦ виходять з процесу Великої приватизації, натомість заходять інші обʼєкти, продовжив премʼєр.

"По ОГХК. Був підготовлений конкурс на 31 серпня — на жаль, не всі учасники (там було 19 заявок — і українських, й іноземних) встигли підготуватись, у звʼязку із цим Фондом держмайна і Мінекономіки було прийнято рішення перенести проведення конкурсу на 2 місяці. 

Це буде один із найбільших обʼєктів Великої приватизації цього року, початкова ціна 3,7 млрд грн", — сказав також Шмигаль.

"Цього року у нас заплановано надходження від приватизації, Великої зокрема, у бюджеті — 12 млрд грн. Фонд держмайна обіцяє цей план виконати. Поки що ми очікуєм цього виконання", — резюмував він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua