• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Президенту дозволили призначати членів Нацкомісії з тарифами

Реклама на dsnews.ua
Це рішення має розблокувати роботу комісії

Верховна рада підтримала законопроект №7342-1, який дозволяє президенту самостійно строком на три місяці доукомплектувати Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Як передає кореспондент "ДС", "за" це рішення проголосувало 233 народних депутата.

Авторами законопроекту №7342-1 стали Олександр Домбровський (БПП), Михайло Бондар ("Народний фронт") і Юлій Іоффе ("Опозиційний блок"). Документ передбачає, що президент зможе комплектувати НКРЭКУ на строк не більше трьох місяців. Причому глава держави зможе тимчасово призначити членів НКРЭКУ на всі вакантні посади, - до
моменту призначення членів регулятора, обраних за результатами відкритого конкурсного відбору.

В кінці листопада НКРЭКУ втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора. Номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЭКУ була сформована зі значним запізненням. На сьогодні з семи членів комісії легітимними лише двоє, тому робота НКРЭКУ заблокована. З-за відсутності кворуму комісія з кінця листопада до сьогоднішнього дня не змогла прийняти близько 150 рішень.

НКРЭКУ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

    Реклама на dsnews.ua