• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"ПриватБанк" припинив співпрацю з "ГлобалМані" через порушення правила фінансового моніторингу

З 1 вересня 2021 року державний "ПриватБанк" більше не співпрацює з компанією "ГлобалМані" (Globalmoney), яку Нацполіція підозрює у відмиванні і виведенні коштів в Росію. Причина — порушення системи певних правил фінмоніторингу

Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі "ФАКТАМ" повідомив прессекретар "ПриватБанку" Олег Серга.

"Так, це правда. Нашим банком дійсно було приняте таке рішення", — прокоментував повідомлення ЗМІ прессекретар "ПриватБанку".

Відповідаючи на запитання, чи не повязане це рішення з порушенням договірних відносин, Олег Серга зазначив, що є інша причина.

"Ми зіткнулися з фактами порушення системою "ГлобалМані" певних правил фінансового мониторінгу", — сказав він і додав, що були виявлені загальні порушення при роботі з фінансами, в тому числі й з "ПриватБанком".

Коментуючи, як розрив відносин з "ПриватБанком" позначиться на роботі компанії "ГлобалМані", Серга зазначив наступне: "Складно сказати, оскільки ми бачимо, що основний трафік "ГлобалМані" йде на ті операції, які не є легальними. Зокрема, це ігрові ставки на спорт у неофіційних сервісах".

Згідно зі стенограмою засідання комітету "ПриватБанку" від 6 серпня 2021 року, серед серйозних порушень у роботі "ГлобалМані" виявлені: участь у сумнівних схемах грального бізнесу, фальшива інкасація через особисті картки представників компанії, збір готівки від фізичних осіб з подальшим переведенням її на рахунки фіктивних підприємств, робота з партнерами країни-агресора, зв'язок із торгівлею зброєю для ведення бойових дій проти української армії у зоні ООС тощо.

Нагадаємо, 27 липня ЗМІ опублікували новину про те, що в забороненій в Україні соціальної мережі "Вконтакте" діє сторінка Global24 (електронний гаманець системи Globalmoney) з символікою компанії, яка наповнювалася новинами Globalmoney. Після розголосу того, що відбувається, в ЗМІ сторінку було вилучено.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua