• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Проходить точку неповернення": Telegram-канал розповів, на що бойовики "ЛНР" перетворили залізницю

Реклама на dsnews.ua

Бойовики "ЛНР" знищили залізницю на окупованій Луганщині: залізничників перевели на триденний робочий тиждень, їм затримують зарплати, замість нормальних вагонів окупанти купують радянський мотлох

Про це йдеться в повідомленні на Тelegram-каналі «Таємниці Луганської республіки», передає "ДС".

"Після створення ЛЖД ("Луганская железная дорога", — "ДС") у 2016 році труднощі пояснювалися становленням залізниці, і всі з розумінням ставилися до цих проблем. Однак після створення концерну "Железные дороги Донбасса", створеного на базі ЛЖД і ДЖД в серпні 2019 року, ситуація тільки погіршилася. Почалися затримки заробітної плати, доходило до 4-5 місяців невиплати, позаяк давали по 15-20% два — три рази на місяць", — розповіли автори пабліку.

Ресурс відзначає, що через це почали масово звільнятися кваліфіковані працівники. На деяких ділянках співробітників узагалі не залишилося, і були задіяні фахівці з інших ділянок.

"На сьогодні заборгованість із зарплати в основному погасили, проте ввели триденний режим роботи, що відобразилося на рівні заробітних плат. Наразі робочими днями на ЖДД вважаються понеділок, вівторок і середа. Зате нещодавно керівництво ЛЖД відзвітувало про придбання "нових" електровозів ВЛ-10 1972-1974 року випуску. Що є не модернізацією тягового парку, а покупкою металобрухту. Зате на зарплату співробітникам грошей не вистачає", — йдеться в повідомленні.

Паблік зазначає, що зарплата наразі ледь дотягує до рівня 10 тисяч рублів (менше 4 тисяч гривень).

"Відновленням залізничного сполучення наразі ніхто нормально не займається, розтягують і розпилюють усе, що залишилося. Залізниця ЛНР зараз проходить точку неповернення", — резюмували автори Тelegram-каналу.

    Реклама на dsnews.ua