• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін особисто приймав рішення про скорочення видобутку нафти в Росії

Реклама на dsnews.ua
Рішення про скорочення нафтовидобутку Росією приймав особисто президент Володимир Путін на основі консенсусу з нафтовими компаніями країн-членів ОПЕК

Про це заявив у середу прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на РБК.

За його словами, рішення про скорочення нафтовидобутку в Росії приймалося особисто Путіним "на основі консенсусу, досягнутого з керівниками компаній".

При цьому Пєсков уточнив, що питання про компенсації російським компаніям за скорочення обсягів видобутку не обговорювалося. Він зазначив, що "підвищення ціни на нафту на кожні $5 приносить додаткові доходи в бюджет країни і для самих компаній".

Раніше віце-президент і співвласник нафтової компанії "ЛУКОЙЛ" Леонід Федун заявив, що компанія розраховує на те, що "будуть запропоновані якісь компенсації", оскільки "заморожування видобутку нафти вимагає певних витрат".

Як повідомляла "ДС", 30 листопада країни ОПЕК домовилися скоротити сумарні обсяги нафтовидобутку у картелі на 1,2 млн барелів на добу - до 32,5 млн бар. До вирішення про скорочення приєдналася Росія, яка заявила про готовність скоротити видобуток на 300 тис. барелів протягом першого півріччя 2017 року.

    Реклама на dsnews.ua