• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про ваговий контроль фур

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада на засіданні 2 лютого в першому читанні прийняла законопроєкт про автоматичну фіксацію габаритно-вагових параметрів авто

Про це йдеться в повідомленні Мінінфраструктури, передає "ДС",

Законопроєкт підтримали 308 народних депутатів.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій також зазначив, що законопроєктом розширюються повноваження Укртрансбезпекиі: вона має право стягувати в судовому порядку плату за проїзд для вантажівок, які порушують габаритно-вагові параметри.

Також ним встановлюється відповідальність на вантажовідправника "як першої ланки в вантажних перевезеннях і значно підвищує відповідальність автоперевізників за недотримання габаритно-вагових норм".

У міністерстві зазначають, що прийняті в першому читанні нормативи пов'язані з законопроєктом №3743, який також очікує другого читання в парламенті. Він посилює відповідальність учасників перевезень і вводить нові штрафи за порушення габаритно-вагових параметрів.

"Зараз разом з депутатським корпусом ми готуємо цей законопроєкт до другого читання і робимо все можливе, щоб ці важливі для галузі зміни були схвалені якомога швидше", — додав Криклій.

Нагадаємо, в серпні 2020 року президент України Володимир Зеленський зажадав організувати зважування фур на дорогах, щоб запобігти руйнуванню дорожнього покриття.

    Реклама на dsnews.ua