• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Відкрите небо" з ЄС. Чи чекати дешевих авіаквитків

На гармонізацію українського законодавства з європейським піде кілька років, а після цього наші компанії отримають кращий доступ до неба країн Євросоюзу

Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради ЄС про підписання угоди про "відкрите небо"
Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради ЄС про підписання угоди про "відкрите небо" / Depositphotos
Реклама на dsnews.ua

"Відкрите небо" трохи прочинилося

8 квітня Європейська комісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради Європейського Союзу про підписання між Україною, ЄС та його державами-членами Угоди про спільний авіаційний простір. Коротко його називають угодою про "відкрите небо". Після цього проєкт буде розглянутий Радою ЄС і, найімовірніше, остаточно схвалений.

Представництво України в ЄС, яке повідомило про цю подію, зазначило, що угода сприятиме створенню спільного авіаційного простору між Україною та ЄС на основі європейських стандартів у сфері безпеки польотів, управління повітряним рухом, захисту прав споживачів, а також дозволить збільшити кількість рейсів, розширити географію, створить нові комерційні можливості для українських і європейських авіакомпаній, сприятиме залученню інвестицій в українську авіаційну сферу, відкриє нові можливості для громадян і бізнесу.

До речі, угоду про "відкрите небо" повинні були підписати 11 лютого, але тоді подія зірвалася.

Просуваємося і так

Засновник і партнер компанії Aviaplan LLC Євген Трескунов зазначив, що поки робота над угодою про "відкрите небо" між Україною і ЄС була заблокована, питання про лібералізацію авіаційного сполучення все одно рухалося вперед — Державіаслужба домовлялася про це з окремими країнами Євросоюзу, і за вісім років приблизно з половиною з них вдалося досягти домовленостей.

Основний плюс угоди з ЄС в тому, що це буде комплексне рішення, яке гармонізує українське законодавство з європейським. Але цей процес займе ще кілька років, оскільки Україні потрібно буде прийняти або адаптувати близько 200 документів.

Реклама на dsnews.ua

Хто в чиєму небі буде господарем

Основне питання — яку вигоду отримають українські авіакомпанії і наші співгромадяни.

Після гармонізації зазначених вище норм українські компанії отримають беззастережне право подавати заявки на польоти між будь-якою парою країн на будь-якому маршруті в ЄС, вказує Євген Трескунов. І якщо українські гравці відчують дискримінацію, то зможуть нарівні з будь-якою європейською компанією подавати скаргу в європейські інституції.

За словами експерта, угода передбачає, що європейські компанії, крім польотів в Україну, отримують право літати і всередині нашої країни. Однак ця перевага сумнівна, оскільки у нас немає платоспроможного попиту. А українські авіакомпанії, на його думку, отримають право літати безпосередньо між країнами ЄС (але не між аеропортами однієї країни). Тому у наших авіакомпаній є шанс скласти конкуренцію європейським на рейсах усередині ЄС.

А ось експерт авіаційної галузі Олександр Ланецький вважає інакше. За його словами, ця угода ще під час її підготовки була невигідною для України, а зараз, коли авіаперевезення різко впали через коронавірус, вона взагалі не має ніякого значення. "Це як якщо б ви, коли ще були піонером в СРСР, мріяли потрапити в піонерський табір "Артек", але не вийшло. І тут, через багато років, коли ви вже виросли, раптом приходить лист: "Артек" запрошує вас на відпочинок", — пояснив він.

"Відкрите небо", впевнений експерт, не дає українській авіації ніяких переваг, оскільки наші авіакомпанії зможуть літати тільки з українського міста в європейське, але ось між двома європейськими містами безпосередньо — ні. Якби угода була дзеркальною (тобто наші авіакомпанії змогли б безпосередньо перевозити пасажирів, наприклад, між Варшавою і Берліном), вона стала б своєрідною "милицею" для українських авіакомпаній — зараз вони не можуть заробити у себе на батьківщині, але могли б спробувати на внутрішньоєвропейських перевезеннях. Але цього, за словами Ланецького, в угоді немає — Європа завжди домагається відкриття інших ринків для себе, але на свій ринок не пускає. "А плани про те, що до нас прийде Ryanair і буде літати з Києва до Одеси, — це казки Віденського лісу. У нас немає внутрішнього платоспроможного потоку, який готовий платити $100–150 за польоти між українськими містами", — сказав він.

Таким чином, наші експерти розійшлися в оцінках можливої угоди про "відкрите небо", зокрема, на підставі того, що по-різному оцінюють можливість участі українських компаній в перевезеннях на маршрутах всередині ЄС.

Пілоти і "сірі" компанії полетять?

У свою чергу, Олексій Бурчевський, фахівець з авіаційного права, зазначив, що в результаті дії угоди, наприклад, в Європі будуть визнаватися свідоцтва пілотів, видані в Україні, і наші пілоти зможуть піти працювати в європейські компанії.

Однак угода може серйозно вплинути на "сірі" та "чорні" авіакомпанії, які зареєстровані в Україні, але літають в країнах Африки, Азії та Латинської Америки. "У них стара техніка, безліч порушень, і вони не дуже переймаються тим, щоб відповідати стандартам льотної придатності. І якщо Україна перейде на стандарти безпеки EASA, їм доведеться змінити реєстрацію. Для всіх інших авіакомпаній багато в чому українські стандарти вже давно наблизилися до європейських", — сказав він.

Трудові мігранти допомогли авіації

Світовий авіаційний ринок внаслідок пандемії змінився кардинально. Наприклад, в Європі пасажиропотік у лютому цього року в порівнянні з березнем минулого року впав у п'ять разів, а статистика польотів компаній Ryanair і Wizzair в лютому цього року в порівнянні з лютим минулого — мінус 95 і 98% відповідно.

На цьому тлі український авіаринок — один з найбільш живих. Однак живий він тільки завдяки тому, що в Європу і назад летять заробітчани. Так, 2 березня зі Львова було відправлено 30 рейсів, тоді як цього ж дня з усіх семи аеропортів Прибалтики — тільки 29, навів приклад Олександр Ланецький і підсумував: "Світ уже змінився, і авіаційний ринок також змінився. Але Україна цього майже не помітила, тому що у нас дуже великий відсоток подорожей — це заробітчани".

Вигода іноземних компаній і пасажирів

Тому навіть якщо найближчим часом повернеться ситуація 2019 р. і українські туристи зможуть вільно поїхати до Європи, то завдяки угоді про "відкрите небо" лоукостер Ryanair або Wizzair, може, відкриють рейси на Париж чи Голландію. Але українські авіакомпанії не зможуть конкурувати з ними. "У європейських лоукостерів величезна фінансова міць і неринкові переваги: дешеві літаки і дотації. Прямої конкуренції із західним лоукостером не витримає жодна українська авіакомпанія", — вважає Ланецький.

У свою чергу, Олексій Бурчевський вважає, що навіть якщо в результаті зростаючої конкуренції на українському ринку європейські компанії будуть більш активні, ніж українські на європейському, вигода від угоди для країни все одно буде. Іноземні авіакомпанії зможуть зайти в невеликі аеропорти (що раніше було проблематично в умовах дії двосторонніх угод з іншими країнами), вони будуть створювати тут свої бази, платити податки і найголовніше — платити за обслуговування аеропортів, які сьогодні гостро потребують грошей. А чим більшим буде потік авіаперевізників в Україні, тим вищою стане конкуренція і тим нижчі будуть ціни на квитки.

    Реклама на dsnews.ua