• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Реконструкція аеропортів та нові рейси: як виконується план "Великого будівництва" на внутрішнє авіасполучення

Президент Володимир Зеленський ще у лютому заявив, що у 2021 році "Велике будівництво" стосуватиметься не тільки доріг і соціальної інфраструктури. У рамках президентської програми почнеться відродження внутрішнього авіасполучення між регіонами країни

Реклама на dsnews.ua

Про перші результати розповів у Facebook Юрій Голик.

Він зазначив, що компанія "Роза Вітрів" влітку запускає новий внутрішній рейс: Київ — Кривий Ріг. Компанія вже виконує рейси у вісім обласних центрів та анонсувала відкриття ще двох маршрутів до кінця року.

"Паралельно йдуть процедури по реконструкції аеропортів Рівного, Херсона, Ужгорода, Чернівців, Вінниці, Житомира, Полтави, Кривого Рогу", — коментує Голик.

Він зазначив, що Кабінет Міністрів виступив з ініціативою скасувати ПДВ на внутрішніх рейсах, а Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроєкт, що полегшує покупку літаків для внутрішніх рейсів. Такі заходи допоможуть стимулювати розвиток авіасполучення між регіонами країни.

"Звичайно, дороги зшивають країну. Але й внутрішні авіарейси країну теж зшивають. У найбільш прямому сенсі цього слова", — додав він.

Як повідомлялося, у рамках програми Володимира Зеленського "Велике будівництво" планують побудувати новий міст на кордоні з Молдовою у Ямполі.

    Реклама на dsnews.ua