• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Renault запускає виробництво автомобілів в Запоріжжі

Французький автомобільний концерн Renault починає виробництво своїх моделей на «Запорізькому автомобілебудівному заводі» (ЗАЗ)

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється в офіційному заяві партнерів. Інформацію про плановані обсяги виробництва і про те, які саме моделі концерну будуть сходити з конвеєра українського підприємства, прес-служба ЗАЗ обіцяє надати найближчим часом.

В рамках підготовки до запуску проекту на ЗАЗі була проведена масштабна реконструкція і впроваджена система стандартизації якості «Alliance Production Way», яка діє на всіх підприємствах Renault Groupe. Таким чином, виробничі потужності запорізького заводу тепер повністю відповідають стандартам гіганта світового автомобілебудування.

Макс місалу, керуючий директор Groupe Renault Export Регіон Євразія, так пояснює інтерес компанії до України:

"Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди" Зроблено в Україні "будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault".

На ЗАЗ гарантують високу якість автомобілів, нові робочі місця і сприймають партнерство з Groupe Renault як шлях до відродження колишньої слави легендарного підприємства. Запорізький завод вже має досвід успішної співпраці з такими лідерами світового автомобілебудування як Daimler AG, Opel, GM, KIA, Chery. За останні 20 років з конвеєра підприємства зійшло понад мільйон автомобілів. Незважаючи на затяжну економічну кризу галузі і вимушену консервацію ліній з виробництва легкових автомобілів, в 2020 році ЗАЗ зміг налагодити випуск кількох моделей автобусів, які відповідають усім вимогам ЄС і користуються попитом у країнах Європи. Співпраця з Groupe Renault, за оцінкою керівництва компанії, дає підприємству шанс на відновлення виробництва в повному масштабі.

«Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості від наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку», — коментує запуск проекту Голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко. На його думку, старт спільного проекту з Groupe Renault — лише перший крок на шляху до відновлення важливою для всієї країни галузі.

    Реклама на dsnews.ua