• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Рева звинуватив Третьякову у прагненні довести до банкрутства Пенсійний фонд

Реклама на dsnews.ua

Колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева вважає, що голава Комітету Верховної Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова зацікавлена в банкрутстві Пенсійного фонду України

Таку думку екс-міністр висловив у розмові з журналістом «ДС».

«Зараз на 2 млрд грн скорочують субсидії, і ці два мільярди направляють куди б ви думали? Не в Пенсійний фонд, а на дороги. А ПФУ залишається з діркою у 15 млрд. Навіщо вони вбивають дохідну частину Пенсійного фонду? Щоб сказати, що він неефективний, що дивіться, грошей в ньому немає... Але насправді йдеться про те, щоб привести ПФУ до банкрутства, а потім, провівши другий етап пенсійної реформи (як вони це називають, введення обов'язкової накопичувальної системи), забрати решту коштів з Пенсійного фонду і роздати недержавним (приватним) фондам. Обіцяючи людям, що через 20 років ми вам щось заплатимо», — сказав Рева.

Екс-міністр аргументував, чому вважає саме Галину Третьякову особою, зацікавленою у банкрутстві ПФУ.

«Це фактично лобістська історія, на чолі якої стоїть пані Третьякова. Вона, до речі, очолює Асоціацію недержавних пенсійних фондів, і це її головний інтерес. До речі, корупційний, тому що в цьому випадку проглядається чіткий конфлікт інтересів. І під цю її дудку танцюють і Міністерство соціальної політики, і всі ті підспівувачі з недержавних пенсійних фондів, які розповідають людям казки про те, що вони накопичать мільйон, і цей мільйон ви відразу отримаєте і відразу житимете чудово. Це велика і нахабна брехня!», — заявив Рева.

Нагадаємо, що дефіцит Пенсійного фонду України перевалив за 200 млрд грн. Цього року його планується профінансувати з держбюджету на 202,3 млрд грн, а наступного — на 203,8 млрд грн. При цьому в кожному уряді і парламентській більшості заявляють про необхідність реформування накопичувального рівня пенсійної системи.

    Реклама на dsnews.ua