• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Резніков оцінив збитки України від російської агресії на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Російська Федерація війною на Донбасі завдала Україні близько 120 млрд доларів збитку. Ці оцінки приблизні, оскільки в Україні не можуть підрахувати, скільки державного і комунального майна залишилося в окупації

Про це в інтерв'ю Лівому берегу заявив віцепрем'єр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає "ДС".

"За різними оцінками, нам на Донбасі завдали близько 120 млрд доларів майнової шкоди, на думку ж Віденського інституту міжнародних економічних досліджень, мінімально на відновлення регіону буде потрібно близько 22 млрд доларів. Все це — приблизні цифри, однак те, що вони колосальні — факт", — зазначив Резніков.

При цьому, за його словами, в Україні досі ніхто не може відповісти на питання, скільки на окупованому Донбасі залишилося державного і комунального майна та у скільки оцінюється збиток від його відчуження.

Він також додав, що для відновлення Донбасу після його деокупації будуть шукати різні джерела, в тому числі і західне інвестування.

Нагадаємо, раніше Резніков сказав, що повноцінна реінтеграція Донбасу займе щонайменше 25 років.

    Реклама на dsnews.ua