• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Саакашвілі відзначився черговим популізмом: хоче запровадити "економічний паспорт українця"

Реклама на dsnews.ua

Глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі розповів про ініціативу запровадити економічний паспорт для українців

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24», передає "ДС".

"У нас є ініціатива — економічний паспорт українця. Це означає, що, по-перше, легше буде добувати корисні копалини, які є в Україні. Це означає, що в Україні є газ, Україна може себе повністю забезпечувати газом. Різні, хто сидів на російській голці корупційній, спеціально затримували добування газу в Україні», — зазначив Саакашвілі.

Однак, за його словами, якщо Україна буде добувати свої корисні копалини, економічна ситуація покращиться.

«Якщо Україна буде добувати газ, а за нашими законами це дуже спрощується, то кожен українець матиме економічний паспорт, куди гроші від титану, від урану, а Росія зараз спеціально блокує, щоби ми не добували титан, уран, газ те ж саме, практично Україна була в колоніальній залежності в сенсі природних копалин — усе це ми зараз полегшуємо, і кожен українець матиме паспорт із народження, куди гроші будуть капати від того, що ресурси будуть добуватися. Це створюватиме робочі місця, це даватиме доходи українцям», — заявив глава виконкому реформ.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі сказав, що вже в перші місяці 2021 року в Україні будуть спостерігатися великі проблеми з виплатами заробітних плат і пенсій.

    Реклама на dsnews.ua