• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Шмигаль обговорив з Ердоганом зону вільної торгівлі, енергетику і ВПК

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в рамках візиту до Туреччини провів зустріч з президентом країни Реджепом Таїпом Ердоганом

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

«урецька Республіка є одним із ключових торговельних партнерів України. Водночас ми маємо великий потенціал і можливості для розширення двостороннього товарообігу. Мова йде не лише про сировину, а й про продукти переробки та готової продукції», — зазначив Шмигаль.

За словами премʼєра, одним з найважливіших питань порядку денного двосторонніх відносин України і Туреччини є завершення переговорів про укладення Угоди про вільну торгівлю.

«Вважаю, що наші країни мають достатній потенціал для того, щоб обсяг загальної торгівлі зріс щонайменше удвічі, до 10 млрд доларів на рік. Враховуючи фактор сусідства й обсяги торгівлі між нашими країнами, Україна зацікавлена в укладенні амбітної, всеохоплюючої Угоди для максимального використання її потенціалу», — підкреслив глава уряду.

Шмигаль зазначив, що одним із пріоритетів реформ в Україні є залучення інвестицій в державний сектор економіки, зокрема на основі державно-приватного партнерства. Крім того, що одним з ефективних механізмів розвитку співпраці України і Туреччини в сфері енергетики є проведення засідання українсько-турецької Робочої групи з питань енергетики.

Під час зустрічі також обговорювалося співробітництво в сфері оборонно-промислового комплексу.

Крім того, сторони погодилися, що Україна і Туреччина будуть в подальшому координувати зусилля по боротьбі з пандемією COVID-19 і її наслідками для економіки.

Як повідомляла "ДС", Денис Шмигаль зустрівся з міністром промисловості і технологій Туреччини Мустафою Варанком.

    Реклама на dsnews.ua