• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шмигаль сподівається за два роки перезапустити промисловість в Україні

Реклама на dsnews.ua

Премʼєр-міністр України назвав фактори, які, на його думку, допоможуть розвивати українську промисловість

Про це йдеться у повідомленні Шмигаля у Facebook, передає "ДС".

Коментуючи підписання державним підприємством "Південмаш" контракту із південнокорейською фірмою Caris на виробництво 5 тис. електроавтобусів на суму 23 млрд грн, премʼєр акцентував на важливості саме виготовлення продукції з доданою вартістю.

"Виробляти продукцію з доданою вартістю, а не експортувати сировину. Це економічна модель, яку наш уряд хоче розвивати в Україні, і ми це закладаємо як одну з головних цілей в наші економічні програми", — наголосив Денис Шмигаль. 

На його думку, підтримка українського виробника, розвиток індустріальних парків ы доступне кредитування допоможуть у найближчі два роки перезапустити українську промисловість.

"Крім того, вже найближчим часом ми представимо кандидата на посаду віцепремʼєр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості, який, зокрема, буде сприяти відновленню української економіки", — додав Шмигаль.

Наше державне підприємство «Південмаш» підписало контракт із південнокорейською фірмою Caris на виробництво 5 тисяч...

Gepostet von Денис Шмигаль am Donnerstag, 9. Juli 2020

Як повідомляла "ДС", у Мінекономіки розраховують, що відновлення виробництва в Україні почнеться в третьому кварталі поточного року, а в четвертому — планується його зростання.

    Реклама на dsnews.ua