• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Шмигаль в Туреччині запропонував координувати співпрацю в сфері ОПК

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ході візиту до Туреччини зустрівся з міністром промисловості і технологій Туреччини Мустафою Варанком і запропонував відновити засідання комісії з координації співробітництва в сфері ОПК

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

У зустрічі також взяли участь віцепремʼєр-міністр Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій та інші представники уряду.

Премʼєр-міністр підкреслив, що Україна і Туреччина мають великий потенціал в сфері торгового співробітництва.

«Впевнений, що з підписанням Угоди про вільну торгівлю між нашими країнами, ми подвоїмо цей потенціал з 5 млрд доларів щорічного обороту сьогодні до 10 млрд доларів, які можна досягнути разом», — сказав він.

Шмигаль запропонував Мустафі Варанку відновити регулярні засідання Спільної українсько-турецької групи з координації стратегічного співробітництва в сфері ОПК. За словами глави уряду, це дасть можливість ефективно імплементувати домовленості, досягнуті на рівні президентів України і Туреччини.

За словами премʼєра, Україна зацікавлена у співпраці з Туреччиною в торговельно-економічній та науково-технічній сфері.

Мустафа Варанк зі свого боку зазначив інвестиційний та ресурсний потенціал України. За його словами, угода України з ЄС відкриває нові можливості для української продукції на європейських ринках.

Як повідомляла "ДС", у вересні поновилися переговори між Україною і Туреччиною щодо створення зони вільної торгівлі.

    Реклама на dsnews.ua