• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Шмигаль анонсував встановлення річного тарифу на газ українцям за замовчуванням

Реклама на dsnews.ua

Кабмін, газорозподільчі компанії та профільний комітет Верховної Ради розробляють річні тарифи на газ для населення

Про це премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив під час свого виступу у Верховній Раді, передає "ДС".

"Основним продуктом газорозподільчих компаній стане річний продукт за замовчуванням. Це те, над чим ми зараз працюємо з парламентським комітетом і газорозподільчими компаніями. Людям буде встановлюватись тариф на рік за замовчуванням", – сказав голова уряду.

За його словами, такі продукти мають бути представлені уже до початку цієї весни.

"І це оптимальне рішення, яке дозволяє розвивати ринок газу та встановити справедливі і зрозумілі тарифи для людей", – зазначив Шмигаль.

З 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

На позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

    Реклама на dsnews.ua