• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шмигаль хоче "перекинути" комунальні тарифи місцевим органам влади

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів пропонує відмовитися від державного регулювання тарифів на комунальні послуги та передати такі повноваження місцевим органам влади

Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час засідання уряду, передає "ДС".

На сьогодні тарифи на тепло, гарячу воду, водопостачання і водовідведення формуються відповідною Національною комісією (НКРЕКП). Як пояснив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, такі повноваження згідно із запропонованим законопроєктом повністю передадуть на місця.

"Цей законопроект ухвалюється на виконання чергового структурного маяка, затвердженого меморандумом з МВФ. Тобто уряд виконав всі свої зобовʼязання за програмою співпраці з МВФ, у яких були дедлайни в цьому році", — зазначив очільник уряду.

Згідно з проєктом закону, НКРЕКП протягом двох місяців після набуття ним чинності має передати ліцензійні справи субʼєктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання і водовідведення обласним державним адміністраціям та КМДА.

Законопроєкт ще має підтримати Верховна Рада.

Як писала "ДС", міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов вважає, що на сьогодні в Україні немає підстав для підвищення комунальних тарифів.

    Реклама на dsnews.ua