• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Шмигаль обіцяє побудувати сучасний транспортний коридор з Євросоюзом

Ділянка Північного обходу Львова разом із дорогою Краковець-Броди-Рівне утворить сучасний транспортний коридор з Євросоюзом

Автобан
Автобан
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у Facebook премʼєр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС".

"За 30 років в Україні не було збудовано жодного автобану. Ми маємо намір це виправити. Цього тижня "Укравтодор" підписав меморандум, який дасть змогу держагентству найближчим часом оголосити відкритий конкурс для відбору приватного інвестора для реалізації першого в Україні концесійного автобану. Ідеться про будівництво дороги Краковець-Броди-Рівне", — написав він.

Також, додав премʼєр, "Укравтодор" цьогоріч проведе відкритий міжнародний тендер у межах співробітництва з ЄБРР та ЄІБ щодо будівництва ділянки Північного обходу Львова.

"Разом із дорогою Краковець-Броди-Рівне вони утворять сучасний транспортний коридор із Євросоюзом", — наголосив Шмигаль.

За словами премʼєра, це лише один із багатьох проєктів, які планується реалізовувати у рамках державно-приватного партнерства. Цей механізм дасть змогу активніше залучати інвестиції в розбудову сучасної інфраструктури в Україні.

Як писала "ДС", Денис Шмигаль заявив, що будівництво концесійних автобанів в Україні є одним із пріоритетних завдань чинного Кабінету міністрів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua