• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Шмигаль розповів про плани введення у облгази тимчасових адміністрацій

Реклама на dsnews.ua

Кабмінет міністрів планує процес укрупнення облгазів, а також введення в них тимчасових адміністрацій

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді, передає "ДС".

"Уряд спільно з парламентським комітетом ініціює прийняття законопроєкту про укрупнення облгазів, введення спецрахунків, введення тимчасової адміністрації, що дисциплінує ринок розподілу газу і не дозволить монопольно підвищувати тарифи", – сказав премʼєр.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

На позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

Виступаючи сьогодні у Раді Шмигаль також заявив, що Кабмін, газорозподільчі компанії та профільний комітет Верховної Ради розробляють річні тарифи на газ для населення.

    Реклама на dsnews.ua