• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Шмигаль запевнив, що субсидії перепризначатимуть автоматично

Верифікація субсидій в Україні продовжиться, щоб їх отримували тільки ті, кому вони дійсно потрібні, а нові зміни дозволять автоматично їх перепризначати

Засідання Кабміну (ілюстративне фото)
Засідання Кабміну (ілюстративне фото)
Реклама на dsnews.ua

Про це на засіданні уряду заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС".

"Верифікація субсидій триває, це справедливо і правильно, щоб їх отримували ті, хто їх дійсно потребує. Але нові зміни дозволять перепризначати субсидій без подачі відповідної заяви, за деякими винятками", — заявив Шмигаль.

За його словами, зміни стосуватимуться питання наявності декількох обʼєктів житла.

"Якщо ви власник 3-4 квартир в Києві, то субсидія вам призначена не буде. При цьому якщо у вас є квартира в місті і будинок в селі, то це не завадить отримати допомогу. Так же само, якщо у вас є ще одне житло на правах спільної власності, ми підвищуємо розмір депозиту, який впливає на призначення субсидії", — зазначив премʼєр.

Він додав, що нова верифікація торкнеться невеликого відсотку одержувачів субсидій, у яких можуть бути тіньові доходи. Верифікація триватиме пʼять місяців.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів України змінив правила отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Нові норми запрацювали з 1 травня 2021 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua