• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Сила цінностей. Як Ardis Group розвиває таланти і допомагає Україні

Завдяки командному духу та своїм цінностям Ardis Group вдається розвивати таланти, ефективно організовувати робочий процес та підтримувати колег у скрутні часи

Створення нових проєктів та пошук талантів ніколи не припиняється
Створення нових проєктів та пошук талантів ніколи не припиняється
Реклама на dsnews.ua

Розвивати таланти

Попри всі труднощі, з якими зіштовхується український бізнес впродовж двох років повномасштабного вторгнення, Ardis Group не тільки зберегла робочі місця, але й поповнює штат. Створення нових проєктів та пошук талантів ніколи не припиняється, тому найбільше вакансій у департаментах маркетингу та клієнтського сервісу.

Компанія дбає про гідні умови праці, щороку переглядає заробітну плату у бік збільшення та залучає до команди молодих спеціалістів. Наприклад, у листопаді 2023 р. Ardis Group вдруге провела дводенний освітній офлайн-проєкт для студентів "Школа майбутніх лідерів". Студентів занурили у реальні бізнес-процеси та надихнули на професійний розвиток. Після цього кілька з них подали заявки на стажування, а вже четверо розпочали чотиримісячне стажування в компанії з початку поточного року.

Організувати роботу під час війни

Від початку повномасштабного вторгнення компанія запровадила гібридний формат роботи: переважно дистанційно, але з можливістю відвідувати офіс. Водночас компанія адаптувала процес онбордингу нових працівників через поступове занурення у процеси, залучаючи керівників відділів та HR-департамент до менторства.

Також Ardis Group дбає про регулярне підвищення кваліфікації співробітників. Для цього відправляє колег на навчання у найкращі бізнес-школи країни та запрошує незалежних експертів ринку в межах внутрішнього розвитку команди.

Реклама на dsnews.ua

Щоб гуртувати колектив, проводяться спільні зустрічі, стендапи та подкасти, де кожен може розповісти про своє життя.

А віднедавна в Ardis Group щомісяця влаштовують сервісний четвер. Під час цього заходу працівники спілкуються, відпочивають та готують сирні смаколики. Наприклад, в лютому був коктейльний четвер — на основі сирних та молочних продуктів компанії можна було приготувати й презентувати авторські коктейлі.

Така активність акцентує на одній з цінностей компанії — сервісності. Нещодавно вона додалася до трьох інших цінностей Ardis Group — довірі, командності та "сирній ДНК" (любові до сиру і сирної культури).

Підтримати настрій і ментальне здоров´я

Команда HR-департаменту приділяє багато уваги задоволенню співробітників роботою та намагається вчасно помічати зміни настрою колег й швидко реагувати на це. Адже в умовах воєнного стану тригерів ментального спокою та здоров'я дедалі більшає, а справлятися з власними емоціями та стресом — складніше. Тож компанія пропонує колегам заглибитися у вивчення емоційного інтелекту й технік роботи з емоціями. Для цього організували та провели низку лекцій на чолі з психологами, які практикують такі теми, як:

  • Ментальне здоров’я. Як справлятися зі стресом.
  • Емоційний інтелект та його вплив на життя.
  • Арттерапія та практичні інструменти для керування емоційним станом.
  • Стрес та щастя з погляду нейробіології.
  • Біохімія мотивації.

Служити Україні

Наразі співробітники Ardis Group, які стали на захист держави, продовжують службу, але в компанії зберігають за ними робочі місця (це норма закону) та середню заробітну плату на час служби, а також готуються гідно зустріти. Команда HR-департаменту вже вивчає програми інтеграції ветеранів у 2024 р. і планує залучити до цього увесь штат, щоб забезпечити усім колегам комфортні умови праці. 

Допомогти переселенцям

Великим викликом для країни та самої компанії стала драматична доля вимушених переселенців, які покидали домівки з перших днів повномасштабного вторгнення ворога. В Ardis Group швидко зорієнтувалися, як можуть допомогти людям, передусім колегам.

Ось промовистий приклад. На початку повномасштабного вторгнення одна зі співробітниць компанії допомогла з організацією хабу в Ужгороді — тимчасового пункту, де могли зупинитися її евакуйовані колеги разом зі своїми близькими. Це було офісне приміщення, облаштоване спальними місцями та всім необхідним. Ці вимушені переселенці, переважно жінки та діти, часто прямували в безпечну Європу. І тут також стала в пригоді сила корпоративних зв’язків. Команда Adris Group допомагала їм перетнути кордон зі Словаччиною, де на наших біженців вже чекали інші співробітники компанії.

А власники Групи Оксана та Дмитро Чернови організували гуртожиток в Братиславі для них та інших українців. Вони надавали всіляку організаційну й емоційну підтримку жінкам та дітям, які вимушені були покинути країну. Оксана організовувала сирні вечори, щоб підбадьорити та подарувати людям позитивні емоції.

Спільні заходи для співробітників та їхніх дітей компанія організовувала й в Україні, серед іншого — конкурси, майстер-класи та вручення подарунків.

Створити волонтерську команду

Командний дух і цінності компанії витримали випробування часом та сприяли формуванню руху корпоративного волонтерства.

Колеги об‘єдналися й утворили волонтерську команду Ardis Volunteers, яка увесь цей час допомагає ЗСУ, військовим шпиталям і закриває термінові запити. Волонтери постійно на зв‘язку з колегами, які служать у лавах ЗСУ та їхніми родинами: закуповують необхідні речі, закривають збори, передають сирні смаколики тощо.

Ardis Volunteers підтримує й цивільних із найбільш вразливих груп. Спільно з БО "Шлях до майбутнього" допомагає матерям, які виховують дітей самостійно через вимушений переїзд або втрату чоловіка на війні. А у співпраці з центром "Вірю в тебе" волонтери передають продукцію Ardis Group дітям з особливими потребами. 

    Реклама на dsnews.ua