• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Слов'янська ТЕС аварійно зупинила один із енергоблоків: подробиці

Реклама на dsnews.ua

Слов'янська теплова електростанція зупинила на аварійний ремонт енергоблок № 7

Про це в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку повідомила компанія "Донбасенерго", яка володіє ТЕС, передає "ДС".

Там зазначили, що 17 січня на сьомому блоці Слов'янської ТЕС сталася відмова в роботі основного устаткування "через підвищення вібрації першого підшипника турбоагрегату". Це, в свою чергу, призвело до аварійного відключення енергоблоку від мережі України. Зараз на енергоблоці № 7 розпочато ремонтні роботи, які триватимуть не менше 60 днів.

За даними "Укренерго", 19 січня на Слов'янській ТЕС у роботі знаходиться лише один енергоблок № 3 із навантаженням 59 МВт.

Слов'янська ТЕС несла підвищене навантаження протягом IV кварталу 2020 року і з початку 2021 року через зміщення ремонтної кампанії на атомних електростанціях.

"Донбасенерго" володіє Старобешівською (розташована на непідконтрольній території) і Слов'янською ТЕС сумарною встановленою потужністю 2880 МВт, в тому числі потужність СлТЕС становить 880 МВт. У березні 2017 року генкомпанія заявила про втрату контролю над роботою Старобешівської ТЕС, а також частини структурних одиниць, розташованих на тимчасово непідконтрольній території.

60,86% акцій "Донбасенерго" належить ПрАТ "Енергоінвест Холдинг", іще 25% акцій генкомпанії належить державі.

Нагадаємо, в ніч на 13 грудня 2020 року відбулася пожежа на Зміївській ТЕС у Харківській області.

    Реклама на dsnews.ua