• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Смілянський стверджує, що деякі листоноші заробляють до 1 тисячі доларів на місяць

Хоча офіційна ставка листонош 6 тисяч гривень, отримують вони більше. Деякі працівники пошти навіть можуть заробляти до тисячі доларів щомісяця

"Укрпошта"
"Укрпошта"
Реклама на dsnews.ua

Про це керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський розповів в інтерв'ю НВ Бізнес, передає "ДС".

"У листоноші 6 тисяч — це тільки зарплата. А він отримує, наприклад, 7% з проданого, 15-30% за якість доставки, коли вони приймають платежі — за кожен платіж і так далі. У нас сьогодні є листоноші, які заробляють більше тисячі доларів", — сказав Смілянський.

Також частина заробітків листонош, розповів керівник "Укрпошти", складають "чайові". Їх, як правило, платять пенсіонери і юридичні особи.

"Скажімо, в Києві листоноші, які обслуговують юросіб. У них чайові доходять до 500 гривень на місяць з однієї компанії", — сказав Смілянський.

При цьому керівник компанії зазначив, що останнім часом обсяг роботи листонош значно знизився. Адже падає кількість передплачених газет, а пенсіонери переходять на обслуговування в банках. За словами Смілянського, проблема в тому, що в селах багато листонош працюють тільки на півставки.

Нагадаємо, наглядова рада АТ "Укрпошта" прийняла рішення про продовження контракту з генеральним директором організації Ігорем Смілянським до 30 червня 2023 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua