• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

США виділили Україні на відображення російської агресії $250 млн

Реклама на dsnews.ua
Міністерство оборони США планує надати Україні 250 млн доларів військової допомоги, кошти підуть на навчання українських військових і закупівлю техніки

Про це йдеться в повідомленні на сайті Пентагону, передає "ДС".

Гроші виділять у рамках Ініціативи з підтримки безпеки України (USAI).

"Міністерство оборони оголосило сьогодні про свої плани виділити 250 мільйонів доларів США на 2020 фінансовий рік для додаткового навчання, закупівлі обладнання і консультативних зусиль, спрямованих на зміцнення обороноздатності України для більш ефективного захисту від російської агресії", - йдеться в повідомленні.

Пентагон називає Україну "найважливішим партнером на передньому краї стратегічної конкуренції з Росією".

У повідомленні сказано, що гроші розраховані на обладнання для підвищення обороноздатності України в морській сфері, а також для поліпшення системи спостереження за повітряним простором.

Також в суму входять контр-артилерійські радари і тактичне обладнання. Частина зазначених коштів піде на удосконалення кіберзахисту і стратегічних комунікацій для протидії російським кібератакам і фейкам.

"Ці ініціативи доповнюються посиленням підтримки у сфері безпеки з боку ключових союзників і партнерів по НАТО. Сполучені Штати продовжують закликати всіх союзників і партнерів посилити підтримку сектору безпеки і оборони України", - йдеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua