• USD 26.5
 • EUR 31.1
 • GBP 36.4
Спецпроєкти

Стали відомі імена переможців Премії "Герої малого бізнесу"

7 серпня відбулася найочікуваніша подія для малого та середнього бізнесу – урочиста церемонія нагородження Премією "Герої малого бізнесу 2021"

Реклама на dsnews.ua

Проєкт організований підприємцями та для підприємців всієї країни.

Урочиста церемонія розпочалася зі швидких знайомств, всі учасники проєкту, які приїхали на захід мали змогу прокачати навики нетворкінгу зі своїми колегами по конкурсу.

По завершенню швидких знайомств, ведучий вечора Юрій Пословський, СЕО Young Business Club та співзасновник проєкту "Герої малого бізнесу", запросив на сцену автора проєкту Костянтина Карпушина, який розповів про те, як зароджувалася ідея проєкту "Герої малого бізнесу", вибудовувалося партнерство з Young Business Club, Akelik Group та налагоджувалася комунікація з журі.  

Окремою родзинкою заходу стали виступи двох членів журі проєкту – Наталії Шмигельської, засновниці холдингу "Асторг", "Укрпатхосервіс", ТМ "Готово", "Фудмама" та Дмитра Стрижова, генерального директора Холдингу охоронних підприємств "ШЕРИФ".

Також Костянтин Карпушин детально розповів про перебіг відбору номінантів та презентував ключові цифри проєкту, попередньо нагадавши, які були правила відбору.

Нагадаємо, хто міг брати участь:

 • підприємці або власники малого бізнесу;
 • ті, хто бере активну участь у розвитку й управлінні свого бізнесу;
 • бізнеси, які знаходяться на території України (в одній з 24 областей або в Автономній Республіці Крим);
 • компанії, у власників яких та власне бізнесу немає податкових заборгованостей і є схвальні відгуки в соціальних мережах або медіа;
 • ті, хто прагнув заявити про свій бізнес на всю країну.  

"У результаті ми отримали 4023 заявки, — поділився з присутніми Костянтин Карпушин і додав, — після того, як ми надіслали перше завдання, отримали 1334 заповнені анкети. І вже фінальне завдання, яке передбачало підготовку ролику про свій бізнес виконали 104 учасника конкурсу. Саме за ці бізнеси з червня місяця почалося голосування. За такою методологією оцінки: 30% складала частка онлайн голосування за профіль учасника і 70% — частка журі. Кожен учасник оцінювався у тій номінації, в якій він подавав заявку. Але для підвищення конкуренції в деякі номінації ми додавали учасників. І відтак, в кожній номінації в нас вийшло три фіналісти", — резюмував автор проєкту.

Також цікавою була статистика активності регіонів, спікер продемонстрував ТОП-5 найбільш активних регіонів, які заповнили анкету на участь у конкурсі:

 • Київська область — 433
 • Львівська область — 155
 • Івано-Франківська область — 86
 • Одеська область — 76
 • Дніпропетровська область — 76

Як вже було зазначено, 104 претенденти змагалися в 11 номінаціях і фіналістами стали:

Молодий підприємець

FORCE GROUP

Роботодавець року

ТОВ НВП ЕВРОКОМ КОМПОНЕНТС

Системний бізнес

ТОВ "БЛУ ОУШЕН СОЛЮШИНС"

Справа життя

STUD-POINT

Добра справа

ЕКОПРОЄКТ АЛЬТПАПІР

Інновації заради майбутнього

ТОВ "АБМ РІНКАЙ"

Спадщина і традиції

ЦЕНТР ВИВЧЕННЯ ГЕНЕАЛОГІЇ "ПРАЩУР"

Ветеранський бізнес

TOURCLUB СЕРГІЯ ВІКАРЧУКА

Здорова нація

ПП "ЦЕНТР СТИМУЛЯЦІЇ МОЗКУ"

Made in Ukraine

DELAMARK

Гран-прі

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИВОГРА"

"У цьому проєкті перемогли супергерої, і їх імена ви вже дізналися, але проєкт ми задумували для героїв малого бізнесу, тому кожен з присутніх сьогодні переможець!",- підсумував урочисту Церемонію Костянтин Карпушин.   

Команда проєкту висловлює вдячність за фінансову підтримку Костянтину Карпушину, засновнику Codebridge, автору "Герої малого бізнесу", Анару Рафієву, CEO Akelik Group в Україні та Східній Європі, співзасновнику проєкту "Герої малого бізнесу" та В'ячеславу Лисенко, засновнику "Укр-Китай Коммунікейшин", акціонеру "Meest China", співзасновнику Young Business Club.

Також подяку висловили журі конкурсу та партнерам: Young Business Club, mind.ua, delo.ua, Радіо Сковорода.  

  Реклама на dsnews.ua