• USD 41.4
 • EUR 45.3
 • GBP 53.8
Спецпроєкти

Стартує конференція Ukrainian TechComms Days 2024: які заходи заплановані

IT Ukraine Association проведе першу в Україні конференцію, присвячену PR та комунікаціям, маркетингу, SMM та медіа у сфері IT

Реклама на dsnews.ua

Захід, що проходитиме 20-21 червня, складається з двох частин: Side Event (20 червня) та основної UTCD-конференції (21 червня), передає "ДС".

"Протягом цих двох днів ви матимете унікальну можливість долучитися до мережі професіоналів, обмінятися ідеями та отримати нові інсайти для успішного ведення комунікацій у технологічному бізнесі", — зазначають організатори. 

В основний день конференції (21 червня) проходитимуть дискусійні панели, серед яких:

 • "Хто насправді просуває тех-бренд України?" — розкажуть Ігор Полич, CEO, Devlight і Марина Дадінова, заступниця голови Brand Ukraine, керівниця програмного напряму.
 • "Топ-виклики 2024 року в тех-індустрії — комунікації та маркетинг" — Сергій Коноплицький, головний редактор SPEKA; Олена Ліснича, Performance Marketing Lead в EPAM Anywhere; Юлія Жулій, Head of PR, NovaPay.
 • "ШІ в комунікаціях та маркетингу" — висвітлить Стас Юрасов (модератор), CEO dev.ua; Анна Булах, голова з етики та партнерств у Respeecher; Діана Хрущова, менеджерка напряму AI в Міністерстві цифрової трансформації; Марія Лисиця, SMM&PR менеджерка OLX Україна та Центральна Азія; Владислав Ткачук, Marketing Director, GlobalLogic.

Також у програмі — практичні кейс-стаді, зокрема:

 • "Креативність у тренді" — Костя Шнайдер, Chief Creative Director, Publicis Groupe Ukraine and Czech Republic, Saatchi & Saatchi Ukraine.
 • "Побудова відносин із міжнародними медіа: як знайти win-win підхід?" — Валерія Круцьких, Jr. Partner та PR-директорка SLOVA Tech PR.
 • "Як пояснити цінність IT-продукту за 5 секунд. Інфографіка та візуалізація як інструмент комунікації та побудови довіри" — Станіслав Шум, засновник та CEO Top Lead.

У рамках Side Event (20 червня) відбудуться:

 • "Інтерв'ю навпаки", де можна буде розпитати редакторів, які саме теми про ІТ-індустрію їх цікавлять, що треба вкладати в пітчинг і як побудувати довгострокові відносини із журналістами. Спікери: Марк Поллок, PR спеціаліст Intellias, Ася Гарбузова, Lead редакторка DOU, Валентина Дудко, Редакторка вертикалі "Стартапи" Forbes Ukraine, Вікторія Бутенко, Продюсерка CNN в Україні, Віра Ворон, Керівниця MC.today, ITC.ua, Highload та комунікаційної агенції Creators Communications.
 • "Мобільні застосунки та споживач: як стати брендом в телефоні кожного українця" — кейс-стаді від Ігоря Полича, CEO Devlight.
 • "Тренди й виклики соціальних мереж. Як убезпечити бізнес та себе?" — дискусійна панель з Оксаною Кононовою, CEO сервісу медіааналітики та моніторингу згадок у ЗМІ LOOQME, Максимом Саваневським, CEO PlusOne Social Impact, Оксаною Мороз, Засновницею волонтерської ініціативи "Як не стати овочем", Авторкою і ведучою радіо-/телепрограм з інфогігієни.
 • "Чи варто бізнесу йти в ТікТок?" — кейс-стаді від Маші Лаврової, TikTok-продюсерка в Kyiv Independent.

Детальна програма обох днів і квітки — yan.ua/l/UTCD.

Ukrainian TechComms Days 2024 організовано IТ Ukraine Association. Bank partner — UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Automotive partner — Mercedes-Benz Ukraine. Gold partner — Devlight. Silver partners — Epam Ukraine, iSpace, Logitech, Top Lead. Partners — Конгресно-виставковий центр "Parkovy", YouControl, YouScan. Charity partner — Благодійний фонд "Твоя опора". Gift partner — Gifty. General media partners – MC.today та Looqme. Heath partner — Дніпролаб. Water partner — Трускавецька. Cocktail partner — Jack Daniel’s. Fruit partner — Mandarinki. Juice partner — Galicia. Ice Cream partner — Три Ведмеді.

  Реклама на dsnews.ua