• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Суд у Дніпрі позбавив "ПриватБанк" права власності на будівлю головного офісу

Реклама на dsnews.ua

Господарський суд Дніпропетровської області позбавив державний "ПриватБанк" права власності на одну з будівель ТОВ "Океанмашу", яка розташована в Дніпрі

Про це йдеться у повідомленні пресслужби фінансової установи, на яку посилається "ДС".

У банку проінформували, що оскаржуватимуть рішення Госпсуду Дніпропетровської області. Своїм рішенням суд підтримав позов ТОВ "ОКЕАНМАШ" і, таким чином, позбавив "ПриватБанк" права власності на будівлю, в якій розташовано його головний офіс.

До оскарження рішення в апеляційному суді права власності належатимуть банку. Будівля "Океанмашу" перейшла у його власність як предмет іпотеки ще до націоналізації у серпні 2016 року. 

"Така судова тяжба є черговою спробою дестабілізувати роботу "ПриватБанку", ще однією міною уповільненої дії, закладеною при оформленні переходу заставного майна у власність банку до націоналізації", — коментують рішення у банку.

В установі запевняють, що ситуація на роботу банку не вплине, адже співробітники з березня працюють дистанційно.

У 2017 році Генпрокуратура підозрювала, що колишнє керівництво "ПриватБанку" в період рефінансування НБУ надавало кредити пов’язаним між собою підприємствам на невигідних умовах для банку, що призвело до заборгованості перед фінустановою на суму понад 372,78 млн гривень. Одни з із цих підприємств було НВ ТОВ "ОКЕАНМАШ". В забезпечення виконання зобов’язань перед "ПриватБанком" виступає ТОВ "Приватофіс".

Засновниками "Приватофіс" є близькі до олігарха Ігоря Коломойського фірми, з якими "ПриватБанк" уклав угоду. Бенефіціаром вказано мешканця Дніпра Петра Клименка.

    Реклама на dsnews.ua