• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

Сумарний дохід компаній, які належать Руслану Шостаку та Валерію Кіптику, склав 30 млрд грн, увійшовши до ТОП-35

БізнесЦензор публікує рейтинг 200 найбільших компаній України за розміром доходу у 2022 році

Руслан Шостак
Руслан Шостак
Реклама на dsnews.ua

Список оприлюднено на сайті видання.

ТОВ "Руш" (мережа EVA) посіло 68 місце цього переліку, отримавши дохід 15,69 млрд грн, а ТОВ "Омега" (мережа Varus) з доходом 14,58 на 70 місці. Співвласниками обох компаній є Руслан Шостак та Валерій Кіптик. Разом дохід їх бізнеса склав 30,27 млрд грн, що піднімає бізнес на 35 рядків нагору.

Руслан Шостак у період війни зосередив увагу на розвитку бізнесу в Україні, залишивши плани з виходу на міжнародні ринки до мирних часів.

"До війни в нашій групі компаній було 35 000 співробітників і товарообіг близько $2 млрд на рік. Наразі понад 27 000 співробітників і товарообіг за результатами 2022 року $1,3 млрд. Я вважаю, що з урахуванням війни ми маємо непогані показники. Товарообіг у гривні за результатами 2022 року можна порівняти з показниками 2021 року. При тому, що 20% мереж EVA та Varus не працювали на початку воєнних дій. Наше завдання – підтримка економіки України. Саме тому ми переглянули свої проєкти, спрямовані на вихід на міжнародні ринки. Нині завдання інвестувати в Україну", — зазначив Руслан Шостак.

Крім того, бізнесмен значну увагу приділяє благодійності. Зокрема, рік тому був створений Благодійний Фонд. Натепер у Фонді два великих проєкта.

Перший – "Дитинство без війни", в межах якого відбулась наймасштабніша евакуація дітей сиріт з часів Другої світової. Близько 1700 дітей були врятовані від військової агресії та переміщені у Туреччину.

Другий проєкт ГеройCAR – єдина національна платформа забезпечення ЗСУ колісним транспортом. Усього в межах проєкту було закуплено близько 200 автомобілів для ЗСУ на суму 73 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua