• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Світову економіку "заливають" грошима, а Україна нічого не отримує, — Бахматюк

Реклама на dsnews.ua

З початку пандемії коронавірусу в світову економіку було емісовано більше $40 трлн. Проте Україна нічого не отримала, їй навіть не дають підтримувати свого виробника

Про це Олег Бахматюк, власник групи компаній "Укрлендфармінг", розповів у інтерв’ю Дмитру Гордону, повідомляє "ДС".

"Більше $40 трлн було емісовано в економіку світову з початку пандемії. Прямими і непрямими інструментами. Прямі інструменти – це такі, як $3 трлн перші в Штатах, потім ще $2 трлн. У Європейському Союзі — $1 трлн на викуп облігацій, $1 трлн на підтримку. $800 млрд – на довготермінове кредитування. Тобто економіку заливають. Пішов залив у системи, як вирішення тимчасової проблеми", — розповів Бахматюк.

За його словами ці $40 трлн залили у країни, які займають 45% світової економіки і вони фактично подвоїли своє ВВП за рахунок усіх інших.  Бізнесмен назвав це парадоксальною ситуацією.

"Що зробила Україна? Нуль. Нуль! Крім того, нам не дають можливості прийняти закон про локалізацію, що є абсурдним. Більшої протекціоністської програми, чим роблять зараз Сполучені Штати Америки, Європейський Союз… Причому навіть вони один до одного, будучи членами, приймають дискримінаційні норми, підтримуючи свого виробника. Україні навіть не дають такої можливості, що є парадоксальним", — сказав Бахматюк.

    Реклама на dsnews.ua