• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ТАСКОМБАНК профінансував компанію "Прометей" на $10 млн

АТ "ТАСКОМБАНК" відкрив кредитну лінію ТОВ "Компанії Прометей", що входить до складу групи компаній "Прометей", в розмірі $10 млн на поповнення оборотних коштів та інвестування в збільшення потужностей одноразового зберігання. Термін погашення — 5 років, ставка по кредиту — 6% річних

АТ "ТАСКОМБАНК"
АТ "ТАСКОМБАНК"
Реклама на dsnews.ua

Для групи співпраця з українським банком, одним із лідерів в роботі з корпоративними клієнтами, стане черговим успішним кроком у розвитку, на шляху до вертикальної інтеграції, а також дозволить продовжити розширення елеваторної мережі і стати на крок ближче до реалізації амбіцій — стати №1 за потужностями зберігання.

Чому швидко зростаюча група агропромислових компаній «Прометей» вибрала фінустанову з істинно українським корінням як партнера? Тому, що ТАСКОМБАНК розуміє середу роботи українського бізнесу і застосовує розумні підходи у визначенні вартості кредитного ресурсу і узгодження оптимального для позичальника графіка обслуговування боргу.

«Приємно здивовані, що український банк досяг високого рівня в роботі з бізнесом, який забезпечив умови кредитування та обслуговування, зіставні з європейськими банками. Сьогодні 6% річних це вигідна кредитна ставка для бізнесу», — резюмував Сергій Денищич, фінансовий директор ГК «Прометей».

Нагадаємо, що компанія «Прометей» багато років працює і кредитується в швейцарських банках, але підписання договору з АТ «ТАСКОМБАНК» дозволила по-новому поглянути на українські банки.

«За нашими підрахунками, відсутність додаткових витрат на оформлення, страховку та інші платежі дає розуміння, що українські гроші обійдуться в таку ж суму, як і європейські, а можливо, і дешевше», — зазначає Денищич.

У компанії «Прометей» впевнені, що кредитний договір із банком — стане початком шляху довгострокового партнерства для досягнення стабільного фінансового успіху і зростання добробуту.

Довідка: Група компаній «Прометей» чверть століття стабільно працює і розвиває аграрний сектор України. Потужна синергія: трейд і закупівля, правильно вибудувана логістика, розвинена елеваторна мережа, виробництво, дистрибуція мінеральних добрив, ЗЗР та насіння дає можливість компанії стабільно розвиватися і генерувати прибуток.

Аудиторами KPMG Limited Chartered Accontants (Кіпр) підтверджені фінансові показники групи за 2019 рік — оборот — $ 222 млн., EBITDA — $ 30,5 млн. Грунтуючись на даних управлінського обліку групи за 2020 рік, аналітики компанії прогнозують оборот близько $ 300 млн, EBITDA — $ 37 млн. В даний час KPMG завершує аудит фінансової звітності за 2020 рік і незабаром група отримає підтвердження показників управлінської звітності.

Станом на початок 2021 року «Прометей» посідає п'яте місце в Україні за обсягом одноразового зберігання. Зараз в арсеналі активів групи 28 елеваторних комплексів у дев'яти областях України, потужністю зберігання 1,663 млн тонн і земельний банк 20 тис га в Миколаївській області.

«Прометей» — торгова компанія, найактивніші ринки збуту — Туреччина, Ізраїль, Саудівська Аравія, Єгипет, низка держав в Азії. Щорічно компанія розширює і географію країн, і перелік партнерів у різних регіонах світу.

    Реклама на dsnews.ua