• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Технологічна платформа. Які умови створив INTERTOP для розвитку працівників

У скрутні части критично важливо мати гідну роботу. І добре, коли таку роботу може забезпечити велика всеукраїнська мережа 

фото мережі інтертоп
Реклама на dsnews.ua

INTERTOP як найбільша технологічна фешн-платформа в Україні надає гідні робочі місця у понад у динамічній та перспективній сфері. Так, компанія активно розвиває онлайн-ритейл, власний маркетплейс та мобільний застосунок, а також розширює офлайн присутність в різних регіонах країни. Під управлінням компанії 14 роздрібних мульти- і монобрендових мереж працює 160 магазинів: INTERTOP, Armani Exchange, Emporio Armani, EA7, Ecco, Geox, Marc O'Polo, Napapijri, Skechers, Timberland, The North Face, Vans, магазини італійської косметики Kiko Milano та INTERTOP Outlet. 

Мотивовані працівники

В INTERTOP Ukraine підтримують, мотивують та заохочують працівників, дбають про атмосферу взаємоповаги в колективі. 

У INTERTOP кажуть, що працівники розділяють цілі й цінності компанії, готові розвиватись самі й розвивати бренд роботодавця: горять своєю справою, завжди намагаються бути першими, сміливо пробують нове і не боятися змін. Вони розвивають маркетплейс та партнерство з іншими брендами, удосконалюють клієнтський досвід та залишаються лідерами у фешн-ритейлі.

Безумовно, повномасштабне вторгнення стало найскладнішим викликом для компанії. Пріоритетом було максимальне збереження й убезпечення команди, психологічна підтримка та мотивація персоналу. Наприклад, співробітники мають додаткову винагороду за перевиконання плану чи окремі акції, щомісяця проводяться конкурси чи флешмоби (наприклад, прикрашання магазину до свята, краща декламація віршів тощо).

З першого дня великої війни й донині вся команда INTERTOP Ukraine проявляє стійкість і незламність щодня: працюють попри відключення світла та повітряні тривоги, збирають та передають гуманітарну допомогу у військові госпіталі та на фронт, волонтерять.

А дехто зі співробітників долучились до лав ТРО та ЗСУ, і компанія надає їм допомогу, зберігаючи за цими людьми робочі місця.

Реклама на dsnews.ua

Умови праці: гнучкий графік та безпека

Наразі в компанії працюють близько 1400 людей, і суттєвих змін в кількості персоналу з початку війни не відбулося. Усі співробітники офіційно влаштовані, отримують "білу" заробітну плату та мають усі умови згідно з трудовим законодавством.

Ще за часів пандемії коронавірусу й карантинних обмежень компанія INTERTOP Ukraine навчилася балансувати між роботою in-house та віддалено. Звичайно, умови для роздробу налагодити важче, ніж для офісу, але співробітники мають гнучкі графіки роботи і, звичайно, під час тривоги усі йдуть в укриття.

INTERTOP продовжує відновлювати закриті магазини та відкривати нові. І тут варто віддати належне працівникам — вони не втрачають позитиву, ентузіазму та робочого настрою.

Йдучи працювати в компанію, людина має гарантовано оплачуваний випробувальний термін — період, за який вона адаптується чи ні.

HR-екосистема: розвиток та згуртованість

У компанії безперервно впроваджуються та удосконалюються всі елементи HR-екосистеми. Для співробітників працює платформа професійного навчання AcademyOcean, де кожен знаходить курси за своїм напрямом та розвиває відповідні навички. Також в компанії дуже популярна онлайн-бібліотека, яка поповнюється новинками й бестселлерами художньої та бізнес-літератури. А для новачків працює адаптаційна програма та програма наставництва, які дозволяють швидко адаптуватися в новому колективі і ефективно інтегруватися в поточні чи нові проєкти. Для співробітників також функціонує система управління ефективністю тощо, наприклад, проводяться щомісячні Town Hall для всієї компанії, де обговорюються результати.

    Реклама на dsnews.ua