• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Тимошенко: Реконструкція аеропорту Кривого Рогу почнеться цього року, закінчиться – у 2022-му

До Кривого Рогу вже запущено регулярні рейси з Києва, на черзі – реконструкція та осучаснення міського аеропорту в рамках програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у Facebook заступник голови Офісу Президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко за підсумками візиту до Кривого Рогу.

Заступник голови ОП розповів, що цього року президентська програма розпочала системну роботу із розвитку регіональної авіаінфраструктури.

"Що стосується Кривого Рогу, то вже цьогоріч тут в аеропорту планується перша за останніх 40 років реконструкція злітно-посадкової смуги і терміналу. Завершити роботу плануємо до кінця 2022 року. Термінал буде сучасним, зі стильним дизайном, і головне – таким, що зможе обслуговувати до 400 пасажирів на годину", — написав Тимошенко.

Аеропорт обслуговуватиме потреби 600-тисячного міста і двох великих областей — Дніпропетровської та Кіровоградської, зазначив він, додавши, що компанія WindRose вже організувала регулярне авіасполучення за маршрутом Київ-Кривий Ріг.

"Для Кривого Рогу – це як нове життя і для аеропорту, і для всього міста", — заявив Тимошенко. 

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко розповів, що протягом найближчих років в регіонах України будуть збудовані або оновлені 16 аеропортів. Крім цього, ведеться активна робота зі створення державного авіаперевізника.

    Реклама на dsnews.ua