• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

У ДТЕК розповіли, як шукають обладнання для відновлення енергетики

ДТЕК співпрацює щонайменше з десятьма європейськими країнами, щоб залучити обладнання для відновлення пошкоджених унаслідок російських обстрілів енергетичних об’єктів.

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко в інтерв’ю The Wall Street Journal, передає "ДС".

За його словами, щоб задовольнити потребу в запчастинах, компанія відвідує виведені з експлуатації електростанції, шукаючи придатні для використання деталі. 

Тімченко наголосив, що наразі всі зусилля спрямовані на покращення ситуації в енергетиці. Він зазначив, що загалом ДТЕК оцінює вартість відновлення української енергосистеми у 50 мільярдів доларів.

Зокрема, у межах Ukraine Recovery Conference 2024 року в Берліні ДТЕК уклала меморандум про співпрацю з американськими енергетичними компаніями Honeywell International і GE Vernova, а також із французькою енергетичною компанією Schneider Electric. 

За словами гендиректора ДТЕК, ці угоди підписані з метою створення більш потужної та стабільної енергосистеми в умовах великої війни.

Нагадаємо, ДТЕК також уклала угоду про імпорт зрідженого природного газу з американською компанією Venture Global. Обсяги поки що невідомі, але купівля розпочнеться цього року і триватиме до кінця 2026-го.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua