• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Кабміні сказали, як збільшити пенсію в 3 рази

До діючої солідарної пенсійної системи необхідно також вводити накопичувальну пенсію, що дозволить збільшити пенсію в 1,5-3 рази

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна на нараді у президента, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

Міністр зазначила, що в підході до пенсійного забезпечення потрібно перш за все змінити філософію: не тільки держава забезпечує людину, але і громадянин накопичує собі на пенсію. Лазебна розробила систему, при якій дефіцит Пенсійного фонду не зростатиме, проте, за попередніми розрахунками, пенсії можна буде збільшити в 1,5-3 рази.

«Середня пенсія зросте з 3500 до 7000 гривень. Пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, переходитимуть у спадщину. Добре, якщо у людини нарешті з’явиться можливість мати альтернативні джерела отримання пенсійних виплат», — сказала чиновниця.

Як повідомляла "ДС", прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в питанні накопичувальної пенсійної системи залишилося фіналізувати деякі питання на рівні профільного комітету Верховної Ради. А прийняття компромісного закону очікують найближчим часом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua