• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кабміні вирішили, як "Укрексімбанк" буде розвиватися до 2024 року

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів підтримав проект розпорядження "Про схвалення основних напрямків діяльності акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" на 2020-2024 роки"

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства фінансів, передає "ДС".

Принципи стратегічного реформування державного банківського сектора, схвалені Кабміном 2 вересня 2020 року, визначають бізнес-моделі окремо по кожному банку державного сектору.

Передбачено, що "Укрексімбанк" є переважно корпоративним банком, орієнтованим на фінансування експортно-імпортних операцій з частковою присутністю в роздрібному секторі.

Основні напрямки діяльності "Укрексімбанку" на 2020 — 2024 роки передбачають, що місія банку полягатиме в створенні і розвитку доступної інфраструктури кредитних інструментів, адаптованої з урахуванням специфіки експортної та експортно-орієнтованої діяльності, для підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на світових ринках.

Така модель забезпечить його належне функціонування і сприятиме ефективному управлінню державним банком, захисту прав вкладників, кредиторів, держави як акціонера і стане основою для розробки стратегії його подальшого розвитку.

Як повідомляла "ДС", Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило рейтинг "Укрексімбанку".

    Реклама на dsnews.ua