• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Києві відбудеться Х Міжнародний форум "Ягоди 2021 UA" — Технології, інвестиції, маркетинг

29 липня 2021 року у Києві відбудеться Х Міжнародний форум "Ягоди 2021 UA" — Технології, інвестиції, маркетинг, який висвітлить актуальні питання ягідництва країни

Реклама на dsnews.ua

Форум пройде в приміщенні ТПП України за адресою вул. Велика Житомирська, 33.

В обговоренні тем Форуму передбачається участь провідних українських та міжнародних експертів, представників центральних органів державної влади (Мінекономіки, Мінагрополітики, Міністерство закордонних справ, Геокадастру), представників іноземних дипломатичних установ як в Україні, так і за кордоном, представників провідних банків України, представників ягідного бізнесу. Загалом передбачається понад 300 учасників Форуму.

Цього року Форум включає чотири дискусійні панелі.

Панель I "Ягідний бізнес 2020-2022" має кілька цілей:

  • Показати широкому загалу як державні інституції сприяють розвитку ягідної галузі
  • Проаналізувати діючи програми та перспективи впровадження нових у 2021-2022 роках
  • Обговорити діяльність Міністерства економіки України в напрямку спрощення умов торгівлі для українського виробника ягід
  • Дізнатися від перших осіб Держгеокадастру про вигоди та проблеми, з якими доведеться стикнутися виробникам ягід після відкриття ринку землі

Організатори Форуму вважають "надзавданням" сьогодення формування позитивного іміджу та попиту на українську ягоду та продукти переробки в світі. Тому Панель II буде "Дипломатичною". Для участі в ній, мабуть, вперше в історії ягідництва запросять українських та закордонних дипломатів до висвітлення перспектив та форм співпраці українських та закордонних виробників та переробників ягід.

Панель III — "Банківська" – буде присвячена проблемі, яка притаманна галузі ягідництва в Україні – кредитам, оскільки розбудова сучасного виробництва на "власних коштах" неможлива, а залучити кредитні банківські ресурси дуже важко.

"Ми разом з представниками банків та небанківських фінансових установ розглянемо джерела фінансування та фінансові інструменти розвитку ягідної галузі, а також можливості залучення грантів від міжнародних організацій", — пообіцяли організатори Форуму.

Панель IV "Дискусійна" стане одною з найяскравіших частин заходу, де відбудеться зустріч українських виробників ягід з підприємствами переробки, HoReCa, Retail. Учасники поговорять про встановлення цін на ягоду, можливості кооперації, розглянуть вдалі кейси.

Результатом Форуму буде:

  1. Звернення до НБУ з метою змін в методиках покриття кредитів для ягідної галузі;
  2. Направлення в дипломатичні установи та консульства стандартизованого промопакета українського ягідництва.

В рамках Форуму пройде конкурсна дегустація лохини від українських виробників, за результатами якої переможець отримає відзнаку "Найкраща лохина України 2021" ("The best blueberry of Ukraine 2021") з урочистим врученням дипломів та відзнаки.

Додаткова інформація: на сайті www.berryforum.com.ua

    Реклама на dsnews.ua