• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Коболєва газові переговори в Брюсселі викликали стриманий оптимізм

Реклама на dsnews.ua
Україні до наступного раунду газових переговорів з Єврокомісією і Росією потрібно виконати багато "домашньої роботи"

Про це голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв заявив на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

Як зазначив Коболєв, головним досягненням тристоронніх газових переговорів у Брюсселі є початок обговорення європейських правил транзиту газу через Україну. Він додав, що в переговорах відчувається стриманий оптимізм, проте Київ готовий і до "песимістичним сценарієм".

"До наступного раунду переговорів у жовтні є багато "домашньої" роботи по вдосконаленню українського законодавства. Треба надолужити час, який було витрачено на придумування "унікальних велосипедів", - підкреслив він.

Крім того, глава правління "Нафтогазу" сподівається, що до наступного раунду газових переговорів Україна встигне якісно підготуватися і призведе законодавства у повну відповідність з європейськими нормами.

Нагадаємо, глава Міністерства енергетики та навколишнього середовища України Олексій Оржель зазначив, що "переговори були конструктивними, сторони чують одна одну".

Міністр енергетики Росії Олександр Новак також назвав тристоронні переговори "конструктивними вперше за багато років". На сьогоднішній зустрічі конкретні обсяги не обговорювалися, були порушені тільки правові питання, додав він.

    Реклама на dsnews.ua