• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Хто накопичив найбільші борги за приміські перевезення: "Укрзалізниця" назвала "злісних неплатників"

Реклама на dsnews.ua

"Укрзалізниця" у 2020 році отримала від місцевих органів влади лише 28% компенсації за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні

Про це йдеться у заяві "Укрзалізниці", передає "ДС".

"Укрзалізниця" у 2020 році надала послуг із перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні на суму 285,3 млн грн. Натомість отримала лише 28% компенсацій від місцевих органів влади", — повідомили у відомстві.

Серед найбільших боржників – місцеві органи влади Харківської області (38,6 млн грн), Київської області (25,0 млн грн), Львівської області (17,3 млн грн), Одеської області (10,8 млн грн), Дніпропетровської області (17,9 млн грн) та Києва (29,5 млн грн).

"Лідерами за погашенням боргу є місцеві органи влади Херсонської, Луганської, Миколаївської, Житомирської та Волинської областей, а антилідером — місто Київ, рівень сплати боргів якого за перевезення пільговиків дорівнює нулю", — кажуть в "Укрзалізниці".

Як зазначається, загалом такий низький рівень відшкодувань витрат сповільнює розвиток приміських залізничних перевезень, обмежує можливості щодо поліпшення сервісу для пасажирів та оновлення рухомого складу.

Як писала "ДС", "Укрзалізниця" хоче перетворити залізничні вокзали на торговельно-розважальні центри.

    Реклама на dsnews.ua