• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

У Мінцифри похвалилися своїми чотирма сервісами електронного підпису

Реклама на dsnews.ua

За інформацією Міністерства цифрової трансформації, наразі сервіс з підписання документів електронним підписом та його перевірки доступний на чотирьох платформах

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінцифри, передає "ДС".

"Понад 260 тисяч — стільки разів українці перевірили та наклали електронний підпис на ресурсах Мінцфири протягом минулого тижня", — навели дані в міністерстві.

Наразі сервіс з використання електронного підпису та його перевірки доступний на чотирьох платформах.

Це, по-перше, портал "Дія", де є інформація щодо кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг в актуальному стані.

"Тут електронний підпис може стати у нагоді не лише для авторизації на порталі та отриманні державних послуг онлайн. За потреби ви можете перевірити е-підпис та створити його на документі — для цього авторизація на порталі не потрібна", — кажуть у Мінцифри.

Друге — сайт кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Дія".

"На сайті можна замовити кваліфікований сертифікат електронного підпису онлайн, а потім отримати його в одному з пунктів обслуговування. Ще дві важливі функції, які доступні онлайн: дистанційне отримання нового сертифіката за допомогою діючого, строк чинності якого спливає, та можливість сформувати заяву для зміни статусу кваліфікованого сертифіката", — уточнюють у міністерстві.

Також доступний сайт Центрального засвідчувального органу, де можна підписати документ односторонньо, створити декілька підписів послідовно, а також перевірити чинність електронних підписів.

Четвертий ресурс — сайт Інтегрованої системи електронної ідентифікаці.

Як писала "ДС", Мінцифри планує запустити в мобільному додатку "Дія" електронний ідентифікаційний номер платника податків.

    Реклама на dsnews.ua