• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Мінфіні стверджують, що медпрацівникам повинні підвищити зарплати на 30%

Реклама на dsnews.ua

У державному бюджеті України на 2021 рік закладено підвищення зарплат медикам на 30%

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Міністерства фінансів, передає "ДС".

В цілому на фінансування системи охорони здоров'я в наступному році передбачено 161,4 млрд грн з трансфертами, зокрема 123,5 млрд грн закладено на фінансування Програми медичних гарантій.

На боротьбу з COVID-19 закладено 19,4 млрд грн, з них 15,8 млрд грн — на надання допомоги пацієнтам в медичних установах, 2,6 млрд грн — на закупівлю вакцин і 1 млрд грн — на запобігання поширенню COVID-19 в школах .

Крім цього 8,3 млрд грн закладено на фінансування загальнодержавних медичних установ, 2,4 млрд грн — на пілот з надання високоспеціалізованої допомоги. На трансплантації в Україні і лікування за кордоном передбачено 1,2 млрд грн, по 1 млрд грн — на закупівлю обладнання для опорних медустанов і розвиток системи екстреної допомоги. 10,3 млрд грн виділили на централізовану закупівлю лікарських засобів.

Нагадаємо, в листопаді міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не може назвати точну кількість медичних працівників, які звільнилися з початку епідемії коронавірусу, але їх приблизно 34 тисячі.

    Реклама на dsnews.ua