• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Зеленського анонсували скасування мораторію на експорт лісу

Реклама на dsnews.ua
Лісове господарство буде реформована з метою скасування мораторію на експорт лісу-кругляка

Про це торговий представник України, заступник міністра економрозвитку Тарас Качка заявив в інтерв'ю "Європейської правді", передає "ДС".

Зокрема, Качка прокоментував арбітраж, який йде між Україною та ЄС щодо мораторію на експорт лісу-кругляка. Існування такого мораторію суперечить угоді про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

"Тут доброю новиною є указ президента про план заходів з реформування у сфері лісового господарства. Передбачені в ньому заходи повинні призвести до усунення проблеми, яка є в наших відносинах з ЄС, - "ДС"). Ми готові реформувати лісове господарство до такого рівня, на якому можна скасовувати мораторій", - заявив Качка.

Він також зазначив, що крім заборони на експорт лісу в Україні існує проблема із контрабандою, яка також планують вирішити спільно з ЄС. Зокрема, новий уряд планує працювати спільно з Євросоюзом над зменшенням контрабандних потоків, залученням європейських інвестицій в розвиток української лісозаготівлі і вирощування лісу.

Нагадаємо, 9 липня колишній заступник керівника Офісу президента з економічних питань, а нині прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що мораторій на експорт лісу з України неефективний і повинен бути переглянутий.

    Реклама на dsnews.ua