• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Зеленського розраховують вирішити проблеми з МВФ протягом декількох місяців

Україна успішно завершить переговори з Міжнародним валютним фондом про виділення траншу в найближчі місяці

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко на зустрічі з послами країн "Великої двадцятки", передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

Вона зазначила, що ОП і Кабмін фокусують свою увагу на політиці боротьби з корупцією, реформі фіскальної служби, судової реформи.

Свириденко також підкреслила важливість зменшення впливу олігархів на українську економіку, анонсувала введення інструментів для полегшення доступу бізнесу до кредитних ресурсів, а також створення агентства з іноземних інвестицій.

Як писала "ДС", 12 лютого постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні. Сторони не змогли домовитися про перегляд програми Stand-by, за якою Україна мала отримати наступний транш.

Голова Комітету з питань фінансів і податкової політики Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що відсутність траншу МВФ у 2021 році не стане катастрофою для України.

Радник голови Офісу президента Тимофій Милованов заявив, що Україна розраховує отримати новий транш кредиту МВФ на початку літа.

У МВФ назвали продуктивними дискусії по Україні, але констатували наявність низки невирішених питань і чекають пропозицій від української сторони для продовження переговорів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua