• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Ділянку одеської траси, яку підмило дощами, відремонтують до 3 серпня, – Кубраков

На Одещині на трасі М-05 Київ – Одеса біля села Троїцьке через надмірні опади відбувся зсуву ґрунту та деформація дорожнього покриття. Крайня права смуга руху перекрита, розпочалися ремонтні роботи

Реклама на dsnews.ua

Дорогу заплановано відремонтувати до 3 серпня, повідомляє міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Інтенсивність руху на трасі М-05 одна з найвищих в країні. Останні роки дорогу намагались підтримувати у нормальному стані за допомогою експлуатаційного утримання. Однак цих заходів виявилось недостатньо.

"Треба визнати, що проблема глибша. Пройшло вже понад 15 років з часу реконструкції дороги, експлуатаційні характеристики дороги вичерпано. У цій ситуації із зсувом ґрунту ми також бачимо, що сама дорожня основа була влаштована неякісно", — зазначив міністр.

У 2019-2020 роках розпочали відновлення траси в Київській та Черкаській областях. Паралельно йде підготовка до оновлення дороги у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях за кошти ЄБРР та ЄІБ у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Буде оновлено майже 300 км дороги.

"Вже за кілька років дорога Київ — Одеса стане взірцевою", — наголосив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що планом президентської програми на 2021 рік передбачено ремонт і будівництво 6500 км доріг і 245 штучних споруд.

    Реклама на dsnews.ua