• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Україна справно платить пенсії і соцвиплати 650 тисячам жителів ОРДЛО

Україна виплачує пенсії та соціальні допомоги близько 650 тисячам своїх громадян, які перебувають на тимчасово непідконтрольних територіях

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу, передає "ДС".

У звʼязку з цим наголошується, що в результаті роботи української частини економічної підгрупи в ТКГ під керівництвом заступника голови Офісу президента Юлії Свириденко Ощадбанк продовжив дію карт внутрішньо переміщених осіб до 1 травня 2021 року.

«Єдине застереження — окупаційні адміністрації порушують права громадян України, яких фактично утримують в заручниках, на отримання ними їхніх законних засобів», — підкреслюють в українській делегації в ТКГ.

Також у делегації нагадують, що українська сторона в ТКГ ініціативно запропонувала російській відкрити зі свого боку КПВВ «Щастя» і «Золоте» 24 лютого цього року.

«У такому разі, наші громадяни змогли б отримати належні їм кошти у відділеннях Ощадбанку безпосередньо на КПВВ», — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді пояснили механізм виплати пенсій жителям ОРДЛО через посередників.

    Реклама на dsnews.ua