• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Україна світові": "ДС" запускає проект про експортні ринки

Наша країна відома за кордоном не тільки завдяки руді і зерну

Реклама на dsnews.ua

Українські вина п'ють в Канаді, губками made in Ukraine миють посуд в США, а на стільцях, зроблених під Києвом, сидять офісні працівники в Австралії. Згідно зі статистичними даними, три чверті нашого експорту займають сировина і напівфабрикати, але Україна знаменита в світі не тільки зерном, соняшниковою олією і рудою.

Напередодні Дня незалежності України «Ділова столиця» разом з генеральним партнером корпорацією Biosphere починає інтерактивний проект «Україна світові», в рамках якого ми будемо знайомити читачів з компаніями, які експортують готову продукцію. Завдяки зростанню експорту в країну приходить валюта, з'являються робочі місця і перспективи для економічного зростання, а за кордоном формується позитивний бренд України як країни.

На карті «Україна світові» сьогодні представлені компанії, що займають лідерські позиції з експорту в своїх галузях. Підбір здійснювався виходячи з географії експорту, фінансових показників, а також на підставі опитування представників ринку. Партнерами окремих напрямків виступили "АрселорМіттал Кривий Ріг", "Фармак" та "Оболонь". Але компаній, що представляють на світових ринках українські товари, значно більше. Тому «ДС» пропонує і представникам компаній-експортерів, і читачам взяти участь у розвитку проекту — відправляйте на info@dsnews.ua свої побажання про те, продукцію якої фірми варто було б відзначити на нашій карті «Україна світові».

    Реклама на dsnews.ua