• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна очікує від Німеччини 36 млн євро на відновлення Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Німеччина виділить 36 млн євро для розвитку інфраструктури в прифронтових регіонах

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Мінреінтеграції, передає "ДС".

Йдеться про проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIII)» вартістю 13,1 мільйона євро для проведення енергоефективної модернізації установ медичної допомоги, проведення закупівель сучасного базового медичного обладнання та устаткування для амбулаторної діагностики та лікування хвороби COVID-19 і її наслідків на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, а також Харківської, Дніпропетровської і Запорізької областей.

Також передбачається підписання додаткових угод вартістю 23,4 мільйона євро. З них 9 млн євро направлено на будівництво житла для переселенців і поліпшення інфраструктури в громадах, де проживають ВПО — в Кривому Розі, Першотравенську, Маріуполі, Мелітополі, Ланцевому, Гуляйполі, Сєвєродонецьку, Новоайдарі, Кремінній, Ізюмі та Чугуєві.

Другий грант у розмірі 14,45 мільйона євро спрямовано на поліпшення умов надання медичної допомоги. Закупівля нового обладнання й енергоефективне оновлення лікарень торкнеться не менше 40 об'єктів у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, в 2020 році Кабінет міністрів України і уряд Німеччини підписали угоду про співпрацю в рамках реалізації проєкту "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб" на загальну суму € 25,5 млн.

    Реклама на dsnews.ua